Športový kočík pre ročné dieťa, kde opierka pôjde do sedu kopírujúceho jeho chrbátik (vzpriamený sed) do 200 eur

Zodpovedané
13. aug 2020

Dobry den,

Potrebovala by som športový kočík pre ročné dieťa, ktorý bude pohodlný, skladný do auta a ľahký. Ide mi o to, aby kopíroval telo sediaceho dieťaťa. Pretože teraz, keď sedi v kočíku, tak chrbtová opierka je síce nastavená do sedu, no nedotýka sa jeho chrbta.

Cena do 200eur.

Dakujem pekne

Ahoj,

zjavne hovoríš o kočíku, kde by chrbtová opierka bola proste čo najviac kolmo - vzpriamene. Lebo vyslovene na tvoje dieťa ti ponuku na mieru len ťažko zostavím - nepoznám, nevidím ho, a k tomu, každé dieťatko je v tomto trochu iné. Asi máte aktuálne kočík so šikmejším sedením, šikmou opierkou chrbta aj v polohe sedu a to ti prekáža. Máš však veľmi obmedzený rozpočet, takže sa ani nedá nejak veľmi vyberať. Možno je dobré prejsť sa niekam do obchodu a pozrieť, ako vyzerá ponuka, poskúšať - nech minimálne vieš, čo sa ti páčilo a kľudne to potom pozrieť hoc aj na bazáriku.

Z tých nových lacnejších každopádne odporučím Lionelo Annet Tour, čo má pákové polohovanie chrbátika a nie tak šikmý sed.

Lionelo Annet Tour

Okrem neho kuk aj na športiaky Joie, tiež sú na páčku.

Joie Litetrax 4

Joie Litetrax 4 Air

Joie Versatrax

Joie Crosster

Joie Brisk

Joie Pact

A dobrý je aj ABC Design Okini.

ABC Design Okini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli