Športový kočík pre osemmesačnú - Cybex Balios M či Petite&Mars Street s nafukovacími kolesami?

Zodpovedané
1. máj 2019

Ahoj.

Uz dlhsiu dobu hladam sportovy kocik pre moju osemmesacnu dcerku. Vplyvom rad okolia a znamych sa teraz rozhodujem medzi 2 kocikmi, a to Cybex Balios M a Petite&Mars Street (s nafukovacimi kolesami). Chcem sportovy kocik, ktory vyuzijem az do konca kocikovania. U Cybexu mi vyhovuje, ze mozem mat malu otocenu v obpch smeroch, avsak obavam sa, ze 2 rocne babo mi tam nevojde. Petite&Mars mi pride “velky” pre 8 mesacnu, ale zase viem, ze ho vyuzijem az do konca kocikovania. Ja osobne by som sa priklonila k Cybexu (vzhladovo mi viac sedi), a ticho trpla, ze mi tam mala vydrzi co najdlhsie. Chcem vsak pocut aj nazor odbornicky 😊

Dakujem.

Ahoj,

prejdem rovno k veci a skonštatujem, že podľa môjho názoru je Cybex Balios M je pre osemmesačnú vhodnejší. Bude v korýtku lepšie, istejšie uložená, a ak sa aj tebe dizajnovo skôr pozdáva, nevidím dôvod, prečo nie. Ak sa bojíš miesta, môžeš sa prestať báť. Balios M nie je malý a bežne s a v ňom vozia aj 2,5 - trojročné deti.

Petite&Mars Street nie je zlý kočík, ale možno, ako správne hovoríš, pre malú priveľký a v poslednom čase som zachytila viacero reklamácií kolies. Určite ním zasa veľa nepokazíš, ale Cybex mi jednoducho príde ako lepšia voľba.

Cybex Balios M

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli