Športový kočík pre osemmesačné dieťa - ľahký, spratný, do 250€ (aj bazár)

Zodpovedané
3. feb 2020

Ahoj Eli,

naposledy si mi skvele poradila, tak si znovu idem po radu.

Dcerka nam z vanicky uz rastie, takze riesime sportovy/golfovy kocik.
Parametre, ktore by mal splnat:
• Male rozmery po zlozeni (kedze mame male auto)
• Aby zvladol rozbite chodniky v meste
• Lahky
• Moze byt otocny aj neotocny
• Cenovo do 250€ (moze byt bazarovy)
• Bolo by fajn, keby to bol kocik, ktory zaroven moze ist do lietadla, kedze plánujeme aj cestovanie

Uz teraz sa tesim na odpoved. Dakujem a prajem pekny den

Ahoj,

ja osobne by som v prípade potreby čo najmenšieho kočíka vzala asi Cybex Eezy S+, prípadne CBX Etu Plus. Najmä teda kvôli veľkosti kolies skombinovanej s ozaj kompaktným skladaním. Mali by ti ho vziať aj do lietadla, ale aj keby niektoré spoločnosti nie, až k lietadlu ho vziať môžeš a oni ti ho pri vstupe vezmú a odložia - a vyložia zasa pri vystupovaní.

Ergobaby Metro by teoreticky bol ok tiež.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Ergobaby Metro

Mimo nich by som potom pozerala skôr na niečo trošku väčšie, rátajúc s tým, že pri lietadle mi kočík vezmú a odložia. Niečo mid-size, rýchlo skladné typu Mutsy Nexo.

Mutsy Nexo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli