Športový kočík pre jeden a polročnú, mesto a spánok - Valco Snap Ultra, Oyster Zero..?

Zodpovedané
24. nov 2020

Zdravím,

neviem sa rozhodnúť medzi kočíkmi Valco Snap Ultra a Oyster Zero. Momentálne nemám žiadny kočík s potrebujem. Chcem len jazdenie do mesta, pripadne na spinkanie. Po horách chodiť nebudem, pre dcérku 1,5r. Oba sú dosť široké, fajn. Len neviem ktorý, poraďte.

Ďakujem

Ahoj,

začnem rovno jasne, za mňa je to jednoznačne Oyster Zero. Je podstatne širší v sedadle, čo je na naobliekanejšie dieťatko určite veľké plus. Na ovládanie mne osobne prišiel mnoho omnoho pohodlnejší a aj celkové prevedenie za mňa vedie.

Babystyle Oyster Zero

Valco Snap Ultra ako otočný model by som ja osobne pre 1,5 ročnú vylúčila. Nepotrebuje už otočný model a hlavne, bude jej časom aj menší, aj užší. Je to tiež kočík s trochu slabším ťažiskom, ako aj konštrukciou a bez odpruženia. Mne sa Valco kočíky tak dobre nevozili - takže za mňa určite radšej Oyster Zero.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Ak by si predsa len váhala, choď si ich niekam aj s dcérkou vyskúšať. Ideálne aj podvihnúť naložený akoby na obrubník, takisto systém skladania.

Sama uvidíš, ktorý ti lepšie sadne do ruky 😉 (a aj malinkej).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli