Športový kočík pre dvojičky - Britax B-Agile Double?

Zodpovedané
19. máj 2020

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala, aký je podľa vás naj kočík pre dvojičky? Konkrétne športový... Celkom sa mi páči Britax B-Agile Double.

Dakujem za radu, krásny deň

Ahoj,

neuvádzaš ani vek dvojičiek, ani použitie - lebo je to naozaj veľmi rôzne, ‘najlepší’ - najlepší pre koho, v akej cene, na aký terén.

Podľa tvojho výberu Britax B-Agile Double usudzujem, že to bude pre deti, ktorým už nevadí pozerať len vpred a že s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o mestské, bežné - každodenné využitie. Pre také jazdenie je to úplne ok výber.

Britax B-Agile Double

Snáď ešte obľúbenejší je v podobnej kategórii Valco Snap Duo, takže na nenáročné používanie ti ho jednoznačne odporučím.

Valco Baby Snap Duo

Okrem toho spomeniem aj za mňa ešte lepší Baby Jogger City Mini GT Double - ideálny, ale žiaľ drahší. Je to podstatne drahší kočík, ale pýtaš sa na podľa mňa naj - a teda v tejto vedľa-seba, ľahší a rýchlo skladný, za mňa BJ CMGT2 Double je naj pomer cena výkon 🙂

Baby Jogger City Mini GT2 Double

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli