Športový kočík po vaničke z kombinácie Bebetto Bresso - niečo šikovné, otočné, sklopné do ľahu do 350 eur (bežné cesty)

Zodpovedané
15. jan 2021

Dobrý deň,

mám skoro 6 mesačnú 8 a pol kilovu dcérku. Kombinovaný kočík sme kúpili Bebetto Bresso Premium 2020 trojkombináciu. Ako prvorodička som samozrejme pozerala len na krásu 😅 Vajíčko sme kúpili druhé, bezpečnejšie - Cybex Aton M... hlbokú vaničku už ako tak dopoužívame, ale chceme kúpiť športový kočík iný, nakoľko pri tomto je športová časť veľká, nepraktická, rozhrkaná a - škoda reči...

Chcela by som vás teda poprosiť, či by ste mi vedeli poradiť dačo šikovné, nerozhrkané, viem to strčiť do kufra auta, dá sa polohovať do ľahu, dá sa dať aj v smere aj v protismere jazdy, na bežné cesty - žiadny extrém nejazdíme, do 350€.

Ďakujem a veľmi sa teším sa odpoved.
Krásny dník

Ahoj,

daj si prosím pozor na to, že chceš niečo kvalitnejšie, ale rozpočet na - otočný - športový kočík je nižší a teda bazárový nepíšeš, že zvažuješ. Tým nechcem povedať, že sa nič nedá nájsť, ale pri obmedzenej cene a viacerých požiadavkách - to otočný, pevný nerozhrkaný, skladnejší - treba rátať, že ako otočný športiak proste nejaké to miesto proste zaberie.

Jané Muum je všestranný, relatívne skladný kočík do mesta, ale aj na nejaké tie nerovnosti. Nie je najpriestrannejší, čo sa sedáku týka, ale to žiaden otočný športiak tak úplne nebude. Každopádne je to jeden z tých, čo fakt rozhrkaný nie je, kvalita je dobré.

Jané Muum V2

Ďalej odporučím - možno aj bazárovo Baby Jogger City Premier - čo je väčší kočíka, je pevný, kvalitný, dokonca aj priestranný (aj keď je to korýtkový typ), no skladá sa vďaka prekladateľnému sedadlu pekne.

Baby Jogger City Premier

Moon ReSea Sport je tiež možnosťou. Je relatívne pevný, ale teda sedák má z uvedených modelov asi najmenej priestranný.

Moon ReSea Sport

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli