Športový kočík otočný v oboch smeroch, s úplným ľahom, čo najskladnejší

Zodpovedané
28. aug 2020

Prosím o radu, aký športový kočík, otočný v oboch smeroch, úplný ľah a polohovanie nožičiek, plus aby sa dal poskladať spolu so sedacou časťou, čo najskladnejší.

Ďakujem

Ahoj,

takýmto kočíkom by bol napríklad: Joie Versatrax, Cybex Balios S, Moon ReSea S, Zopa Move a Muuvo Quick.

Joie Versatrax

Cybex Balios S

Moon ReSea S

Zopa Move

Muuvo Quick 2.0

Záleží však veľmi aj na teréne, štýle a cenovom limite, ktorý máš, a podľa toho sa dá hľadať aj ešte v trošku iných vodách. Napríklad niečo ako Joolz Hub či Cybex Mios.

Joolz Hub+

Cybex Mios

Prípadne Espiro Galaxy či Silver Cross Spirit (ak úplne malý, veľmi mestský kočík je ok).

Espiro Galaxy

Silver Cross Spirit

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli