Športový kočík otočný v oboch smeroch?

Zodpovedané
21. nov 2018

Poraďte športový kočík pre chlapca, otočný v oboch smeroch. Aby bol ľahký. Spratný do auta. Aj do terénu.

Ahoj,

ľahký a zároveň terénny je náročné kombo 🙂 Pozerala by som po ľahších kočíkoch s kolesami, ktoré by nejaký ten terén/nerovnosti mohli dať.

Odporúčam obzrieť sa po Valco Snap Ultra Tailormade s nafukovacími Sport kolesami, Cybex Balios M či Cybex Balios S, GB Beli 4 či Baby Jogger City Versa GT z bazáru.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Cybex Balios M

Cybex Balios S

GB Beli 4

Baby Jogger City Versa GT

Z drahších modelov odporúčam obzrieť aj Easywalker Mosey+, Jané Crosswalk, Baby Jogger City Premier, prípadne Bugaboo Cameleon 3 s dokúpiteľnou terénnou nápravou v prípade potreby.

Easywalker Mosey+

Jané Crosswalk

Baby Jogger City Premier

Bugaboo Cameleon 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli