Športový kočík: otočný, pohodlný pre dieťa, spratný, a aj na ťažší terén. Aký obzerať?

Zodpovedané
25. sep 2020

Ahoj,

chcela by som kúpiť športový kočík. V prvom rade by som chcela, aby sa dal otočiť do oboch smerov, čiže dieťa aby bolo aj tvárou k rodičovi. Aby bol pre dieťa čo najvhodnejší, spratný a ideálne vhodný aj do ťažšieho terénu. Vedeli by ste mi prosím poradiť, po čom sa mám pozrieť?

Vopred ďakujem 🙂

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet - nie je ohraničené, za koľko chceš/môžeš nakúpiť? To je samozrejme ten lepší prípad, kedy ti poradím Emmaljunga NXT60 F.
Je to menší, spratný, ale zároveň pevný kočík, ktorý (ideálne s nafukovačkami Outdoor) zvládne aj terén. Je to ale drahší a dizajnovo špecifický kočík.

Emmaljunga NXT60 Flat

K tomu by som ťa tiež chcela varovať, že otočný + terénny model = model ťažší a v drvivej väčšine prípadov aj väčší a nespratnejší. Ak chceš aj pohodlie pre dieťa, aj otočnosť a aj terénnosť rátaj, že najmenší a najľahší kočík mať nebudeš. Na ťažšom teréne kočík musí byť pevný a stabilný. A to ľahké a spratné modely proste v takých podmienkach nie sú.

Skús premyslieť ten rozpočet a priority.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli