Športový kočík na zimu/do snehu, priestranný, nekorýtkový, a do 500 eur (aj bazár)

Zodpovedané
7. nov 2019

Ahoj,

Chcela by som poradiť ohľadom športiaku. Moja malá dcérka má 5 mesiacov a 9 kg / 77 cm, preto by som potrebovala nejaký priestrannejší - aby tam mala miesto. Teraz používame Joolz Geo2 športovú časť, ale je tam veľmi veľmi naprataná. A vôbec sa jej to nepáči.

Korýtkove sedenie úplne vylučujem, mojej malej sa to nepozdáva.

Potrebovala by som:

  • aby som prešla aj horší terén,
  • aby mal dostatočne dlhú striešku,
  • vyhodou by bolo, keby sa dal zložiť aj so športovým sedadlom.

Cena do 500€, kľudne aj bazárový.

Ahoj,

pre 5 mesačnú dcérku mi vychádza, že asi hľadáš niečo otočné. Terénny športiak s klasickým ľahom - no, tam by som asi pozerala na nový Joie Versatrax. Príde mi najvhodnejší, čo sa priestoru + kolies týka, a aj sa skladá s nasadeným sedadlom. ALE strieška nie je taká veľká, žiaľ. Cena je, za to, veľmi príhodná.

Joie Versatrax

Britax Smile 2, Concrod Wanderer/ Camino, mooožno aj Stokke Beat (no je drahší a bazárový, keďže je nový, zatiaľ nenájdeš) by šli.

Britax Smile 2

Concord Wanderer

Concord Camino

Stokke Beat

Ak by si predsa len zvážila aj neotočné modely, niečo ako Joie Mytrax, Britax B-Motion 4, Nuna Tavo, Petite&Mars Street či lacnejší Lionelo Annet Tour by boli príhodné.

Joie Mytrax

Britax B-Motion 4

Nuna Tavo

Petite&Mars Street

Lionelo Annet Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli