Športový kočík, na ktorý sa dá dokúpiť vanička a je vhodný aj do auta s menším kufrom

Zodpovedané
1. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, aká značka kočíka je vhodná pre jesenné bábo s tým, že sme začali uvažovať, že by sme kúpili športovú časť a k tomu dokúpili vaničku?

Takisto z 3-kombinácii nás zaujal kočík Moon Nuova a Jané. Aký máte názor na dané typy kočíkov?

Ďakujem.

Ahoj,

ísť na výber kočíka spôsobom, že najprv vyberieš športiak a k nemu doplníš hlbokú vaničku a prípadnú autosedačku, je takmer vždy dobrou voľbou. Športovú časť budeš predsa len používať najdlhšie a pre dieťa, ktoré nielen leží, ale aj sedí, zaspí potrebuješ, aby ponúkala najviac funkcií, komfortu a pohodlné používanie. Takýmto spôsobom by som si vybrala napríklad značku Emmaljunga - niektorý model z radu NXT60.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Alebo možno Mountain Buggy Urban Jungle či ultraskladný GB Qbit+ All-City.

Mountain Buggy Urban Jungle

GB Qbit+ All-City

Z kombinovaných tohto typu - ak značku Jané, tak Jané Kendo, ktorý je fakt super skladný a šikovný.

Jané Kendo

Moon Nuova je fajn a obľúbený kočík, ale príde mi strašne ťažký a neskladný. Podobným typom, no ľahším, skladnejším a celkovo aktuálne s výborným pomerom cena-výkon by bol radšej ABC Deign Salsa 4 (naviac pre jesenné bábo oceníš veľkú vaničku).

Moon Nuova

ABC Design Salsa 4

Ak Moon v skladnej verzii, tak jedine asi ReSea.

Moon ReSea

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli