Športový kočík na bežné cesty i na ihrisko, vhodný však aj na cestovanie, ktoré musí prežiť

Zodpovedané
24. feb 2020

Dobrý deň,

pozerám sa po športovom/golfovom kočíku, ktorý nebude ťažký, bude aj na cestovanie a prežije aj mestskú džungľu (nemyslím zložitý terén, taký mám). Ide mi aj o skladanie, nie na štýl golfových palíc.

Ďakujem
Katka

Ahoj,

v poslednom čase tieto modely tak nejak opakujem, ale je to to, čo aktuálne maminky potrebujú - niečo malé a skladné, pritom ok na denné bežnejšie používanie. Preto odporučím Cybex Eezy S+ príp. alcnejšiu variantu CBX Etu Plus. Je to najmä kvôli fajn kvalitne, nosnosti, priestrannosti relatívne k typu, a tomu kompaktnému skladaniu.

Mimo toho by som pozrela na o čosi väčší, ale skladaním unikátny Thule Spring. Je super aj na fakt nerovnejší terén.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli