Športový kočík Mutsy Nexo z bazáru - vybrala som dobre (pre sedemmesačnú)?

Zodpovedané
19. máj 2020

Ahoj 🙂

Nasla som si kociar cez bazar a potrebovala by som poradit, ci som vybrala dobre 🙂
Posielam pripadne link, len neviem, ci mi budes moct odpovedat, ak pridam link: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/ej5ims/...

Uz minule som pisala, ze zhanam sportovy kociar, lahko skladny 🙂dcerka ma skoro 7M a moje poziadavky su: Lahko skladatelny, kedze neskor planujeme chodit autom na vylety - aby mohla vnom aj spinkat... (este som nejake mala ale si nespominam 😁).

Jedna nevyhoda, ze sa neda otocit do druhej strany a ze nema aspon to okienko, ale inak by som ho brala 🙂

Ahoj,

Mutsy Nexo je celkovo veľmi príjemný športový kočík - jazdne, dizajnovo i pohodlím. Ten, čo mi posielaš, vyzerá v dobrom stave - kamienky v kolieskach nevidím u bazárového modelu ako väčší problém. Ja osobne by som ho kľudne použila i pre 7 mesačné dieťatko. Ale je to na tebe, či sa na to cítiš.

Kočík sa ľahko skladá aj tlačí, takže z toho pohľadu budeš spokojná. Taktiež vám vydrží dlho, ak teda prekonáš tú nemožnosť mať dieťatko k sebe - v podstate až do konca kočíkovacieho obdobia. Takže to si isto zváž, lebo neotočný model je na výlety kvôli váhe i skladnosti podstatne lepší. Za mňa teda áno, ak si s tým ok.

Mutsy Nexo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli