Športový kočík Joie Literax 4 Air s fixnou výškou rukoväte 103 cm - sadne k výške 177 cm?

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradit s danym sportovym kocikom. Ide o vysku rodicovskeho madla - je uvadzana 103 cm. Moja vyskake je 177 cm, tak mam obavy, ci to nie je malo... Hlavne, ked madlo nie je polohovatelne.

Dakujem
Zuzana

Ahoj,

Joie Litetrax 4 Air nie je vyslovene vysoký kočík, to určite nie.

103 cm ale je určite ok, resp. pomerne dosť ok, k výške 177 cm. Ja osobne mám 176 cm a 104 cm rúčka mi bola ok. Preto si myslím, že plus mínus to určite sedieť bude. Ak máš ale špecifický postoj, alebo napríklad veľmi dlhý krok, určite bude vhodnejšie si kočík vyskúšať. Pri nenastaviteľných rukovätiach a vyšších rodičov to platí dvojnásobne. Celkovo ale môžem povedať, že som celkom presvedčená, že by ti k výške mal sedieť.

Joie Litetrax 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli