Športový kočík do terénu s gélovými (resp. nenafukovacími) kolesami (po Dada Paradiso). Aký?

Zodpovedané
28. okt 2019

Ahoj,

pomaly nastal cas vymenit vanicku za sportovu cast. Teraz pouzivam kocik Dada Paradiso Group. Som s nim velmi spokojna, najma s jeho vykonom v terene. Pobehane mame aj Tatry. Kedze chcem usetrit miesto v aute, zacala som rozmyslat, ze predam 3-kombinaciu a kupim sportak. Hladam kocik, 4 kolesovy, ktory zvladne aj teren... ale fakt, ze teren (nielen hrbolaty chodnik). Rozhodne vsak nechcem nafukovacie kolesa. Gelove kolesa na mojej trojkombinacii su proste super.

Kocik by mal byt urcite odpruzeny, zaroven by mal mat dlhu striesku, dostupny nakupny kosik, prijemnu vahu, lahko skladatelny a rozmerovo skladny aj do auta. Existuje sportak, co sa aspon trochu priblizuje mojim predstavam?

Ahoj,

predpokladám, že rovno z vaničky budete chcieť kočík otočný. Taký prvý, čo by mi napadol, by bol nový Bebetto Nico Shine s bezúdržbovými kolesami - odpruženie, výkon v teréne, všetko fajnovo. Len teda váha, skladnosť nebude úplne top (ani nie úplná katastrofa, ale žiaľ terénny otočný kočík - s týmto musíš rátať.

Bebetto Nico Plus

Ak by náhodou aj neotočný, pozrela by som Coletto Joggy. Tutis Aero Sport by bol ďalšou, robustnejošu no odpruženejšou možnosťou.

Coletto Joggy

Tutis Aero Sport

A fajn je kuk aj náš Kočíkopédia-cky filter športový, otočné sedadlo, predné kolesá gélové, zadné kolesá gélové a máš aký-taký výber) 😉 (https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/search/re...).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli