Športový kočík do terénu, aby sa mi dieťa nešmýkalo dole - Bebetto, Camarelo Elf, alebo iný?

Zodpovedané
26. feb 2019

Ahoj,

pomôž mi rozhodnúť sa. Hľadám športový kočík do terénu, takže väčšie kolieska. Zároveň by bolo super, keby som dieťa v kočíku aj videla, takže obojsmerný - ale nemusí byť. Ľahká manipulácia s kočíkom. Cenovo dostupný. A hlavne, aby sa mi v ňom mala nešmýkala dole. Mám teraz Maked Tolo, no šmýka sa mi v ňom a nánožník je úzky.

Zatiaľ som našla dva horespomenuté, ale ak máte nejaké iné nápady, kľudne napíšte.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

z týchto by som ja osobne preferovala skôr Bebetto Nico, príde mi ako najlepšia voľba čo sa kvality, ceny i výkonu týka. A spĺňa aj tvoju podmienku otočného sedadla. Problém by mohla byť vysoká váha a neskladnosť, no ťažší je aj Camarelo Elf s váhou skoro 12 kg, takže taký rozdiel to nie je. Má pritom podstatne menšie sedadlo. Podobným typom s otočným a priestrannejším sedadlom je novinka Dorjan Via.

Bebetto Nico

Camarelo Elf

Dorjan Via

Zaujímavým na zváženie by možno mohlo byť korýtko, v ktorých sa deti takmer vôbec nešmýkajú. Na mysli mám modely ako Cybex Balios M či GB Beli 4.

Cybex Balios M

GB Beli 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli