Športový kočík do každého terénu, ideálne trojkolka - Peg-Pérego Book Cross alebo Baby Jogger City Elite?

Zodpovedané
30. mar 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradiť, ktorý športový kočík si vybrať. Neviem sa rozhodnúť medzi Peg-Pérego Book Cross a Baby Jogger City Elite. V podstate hľadám športový kočík do každého terénu, ideálne s tromi kolieskami.

Ďakujem.

Ahoj,

medzi Peg-Pérego Book Cross a Baby Jogger City Elite by som jednoznačne vyberala Baby Jogger. Mäkší, omnoho pohodlnejší na jazdu (Book Cross, aj keď trojkolka, je kvôli veľkosti kolies a odpruženiu stále skôr mestský typ) a celková kvalita konštrukcie robí z BJ jedného z najideálnejších kandidátov.
Na všestranné použitie a rozličné terény sú trojkolesové BJ naozaj výborné kočíky a len máloktoré iné ich prekonávajú. Ak by som predsa len mala odporučiť alternatívu v podobnej váhe a kvalite, možno by ňou boli kočíky značky Mountain Buggy.

Peg-Pérego Book Cross

Baby Jogger City Elite

Aktuálne vychádzajúca City Elite 2-ka je ešte o čosi vylepšenejšia, takže ak rozpočet nie je problém, určite kuk aj na tú.

Baby Jogger City Elite 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli