Športový kočík do 150e, dedina+prechádzky pri Dunaji (kamienky): nájde sa nejaký šikovný? Nie taký šmejd, ako náš Kinderkraft Cruiser...

Zodpovedané
12. okt 2020

Ahoj

Chcela by som kupit sportovy kocik. Mame doka Kinderkraft Cruiser a za mna je to velky šmejd. Viem cena 110€ asi musi aj kociku zodpovedat. Ale chcem skusit, ci by sa nenasiel v takej cene sikovny sportovy kocik. Najcastejsie sa kocikujeme po dedine. Ale chodime aj k Dunaju, kde je teren taky vselijaky je tam vela kamienkov.

Chcela by som nieco do max 150€.

Dakujem krasne 🙂

Ahoj,

no kúpila si si kočík za ozaj málinko peňazí. Je jednoduchý - skôr nákupný, bez ložiskových kolies.

Takže hej, škoda, no s takým výsledkom sa trochu musí aj rátať. Tým nepoučujem, ale na štrk, čo je veeeľmi náročný terén pre kolesá, je strane ťažké šetrič a kúpiš penové kolesá a lacnejšiu konštrukciu.

V tejto cene riešiť asi jedine niečo s kolesami väčšími, s odpružením, prípadne - a to silno odporúčam - radšej lepšie bazárové.
Neoplatí sa kupovať malé skladné ľahké lacné pekné, to bude podobné. Prvým v mysli je asi niečo ako Lionelo Annet Tour.

Lionelo Annet Tour

Kinderkraft Grande LX je takým stredom.

Kinderkraft Grande LX

Je určite o dosť lepší než tvoj Cruiser, ale tiež zázraky nečakaj.

Kinderkraft Cruiser

Zopa Cyrrus Air - mooožno.

Zopa Cyrrus Air

Prípadne a ideálnejšie niečo lepšie bazárové. Za mňa naj trojkolka, komfort jazdy by bol o toľko lepší BJ City Elite, Britax B-Motion 3 Plus, alebo aspoň P&M Street s Air nafukovacími kolesami.

Baby Jogger City Elite

Britax B-Motion 3 Plus

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli