Športový kočík do 10 kg, so skladaním dovnútra, do 350 eur, 90cm+ ložná plocha. Valco Snap Trend?

Zodpovedané
23. mar 2020

Ahoj.

Prosím o radu. Chcem kúpiť športový kočík a podľa mojich kritérií som nenašla nič iné než Valco Snap Trend. Nemám taký veľký prehľad, možno že mi poradíš ešte niečo iné.

Moje kritéria:

  • Skladanie kočíka sedátkom dnu
  • Väčšie kolieska (nemusia byt nafukovacie)
  • Hmotnosť do 10kg - čím menej, tým lepšie
  • Ložná plocha minimálne 90 cm
  • neotočný
  • cena do 350€

Ďakujem

Ahoj,

s týmito podmienkami sa mi zdá Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade s nafukovacími kolesami ako veľmi dobrá možnosť. Najmä ak je dlhá ložná plocha a nízka váha prioritou - ja by som veľmi neváhala.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Ak by si predsa len potrebovala ešte inú možnosť, pozri asi najmä na Baby Monsters Phoenix, prípadne novší Baby Monsters Alaska, alebo kuk aj na ABC Design Okini.

Baby Monsters Phoenix

Baby Monsters Alaska

ABC Design Okini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli