Športový kočík, čo možno otočiť aj do protismeru, a nech je ľahko zložiteľný + aj na horší terén

Zodpovedané
30. okt 2019

Ahoj,

veľmi rada by som sa dozvedela, či existuje športový kočík (mimo 2/3 kombinácií), ktorý je možné otočiť do protismeru, a zároveň sa ľahko skladá do auta. Tiež väčšie kolieska na horšie chodníky a lesné cestičky by bolo veľké plus 🙂

Ďakujem krásne

Ahoj,

myslím, že odpoveďou na tvoju otázku by mohol byť Joie Versatrax. Nezabudni, že ty vlastne hľadáš nejaký kompromis - lepšie kolieska, otočnosť, no zároveň opozitnú vlastnosť - skladnosť.
Versatrax mi príde ako najlepší stred toho, čo potrebuješ v zmysle dostatočnej skladnosti a fajn váhy, zároveň väčších kolies, a teda aj otočného, relatívne priestranného sedadla.

Joie Versatrax

Keďže neuvádzaš cenu, spomeniem na inšpiráciu ešte aj Emmaljunga NXT60 alebo Easywalker Harvey2 s all-terrain kolesam - drahšie, ale relatívne skladné kočíky so super priechodnosťou v teréne.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Easywalker Harvey2

Ono nikdy neočakávaj úplnú terénnosť spojenú so super ľahkou váhou - to je nemožné. Rovnako otočné sedadlo zhorší skladnosť. Ale na to, čo si želáš, by som ja osobne aktuálne volila tento model. Mimo neho potom skôr neotočné modely, aby splnili aspoň tú skladnosť a relatívnu terénnosť. Niečo ako Baby Jogger City Mini GT.

Baby Jogger City Mini GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli