Športový kočík Britax Romer B-Agile 2020 - aký je (+porovnanie s P&M Street/Kinderkraft Cruiser)?

Zodpovedané
13. mar 2020

Ahoj,

po dlhom zvažovaní medzi Kinderkraft Cruiser a Petite&Mars Street sa ťa chcem opýtať na môj tretí vyber - Britax Romer B-Agile 2020... aký je? Ja som už bola rozhodnutá pre Petite a zbadala som tento, a teraz mám takého chrobáka v hlave, že sa neviem rozhodnúť 😖

Za odpoveď a pomoc s výberom ti moc ďakujem!!!

Ahoj,

ja osobne považujem Jane Kendo za prekonaný model. Chýba mu veľa modernejších funkcií, kolieska sú tvrdé a veľmi veľmi mestské. Je nízky plus ťažisko mnohým nevyhovie.

Jané Kendo

Ak Britax, jednoznačne skôr Britax B-Agile M a jeho prémiovejšiu verziu B-Agile R. Aj tie sú pomerne mestské, ale vylepšenejšie, s vecami naviac a vychytanými muchami.

Britax B-Agile M

Britax B-Agile R

Kinderkraft Cruiser je určite slabší model, ako taký B-Agile M, takže ak by sme porovnávali tieto dva, odporučím ísť do Britaxu.

Kinderkraft Cruiser

Petite&Mars Street je mu jazdne podobný, aj keď na druhú stranu ťažší. Ideálne by bolo mať ho aj s nafukovacími Air kolesami, najmä na nerovnosti, ale aj mimo nich je veľmi porovnateľný s novšími Britaxami.

Poradím preto vyberať podľa toho, ktorý sa ti viac páči a máš z neho lepší pocit. Ale určite by som nie B-Agile základný - jednoznačne je B-Agile M omnoho lepšia voľba.

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli