Športový kočík Britax B-Motion 4 Plus - ako spoznám rozdiel ročníkov 2019 a 2020?

Zodpovedané
21. júl 2020

Dobrý deň,

Chcem sa opýtať na rozdiel kočíkov 2019 a 2020, typ Britax B-Motion 4 Plus. Ako viem, že je model 2020, resp. 2019.

Ďakujem

Ahoj,

v podstate rozdiel u rôznych rokov modelu Britax B-Motion 4 Plus nespoznáš. Ročníky tohto modelu sa nemenili, takže rozdiel býva len vo farebných kolekciách a aj u nich je to viac menej to isté.

Asi jediný realistický spôsob je pozrieť sa na nálepku niekde na podvozku, čo by mala označovať ročník či kolekciu. Alebo sa spýtaj priamo predajcu.

Funkčne ostávajú rovnaké.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli