Športiak pre zvedavca s dostatkom priestoru na pohodlné spanie. Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
14. apr 2020

Dobrý deň,

chcem vymeniť športiak z trojkombinácie za niečo priestrannejšie. Môj kočík spĺňa asi všetko, čo som chcela. Je ľahký, má predĺženú strieškou, väčší košík, fajn sa skladá, zaberie tak normálne miesta, ako každý druhý. Zvláda aj terén, akurát že teda je užší. Krpec má 7 mesiacov, nie je tam síce napasovaný ako sardinka, no v lete to nebude ono, keď bude horko. Chcela by som teda niečo, v čom sa pri spánku dokáže aj trochu povrtieť. Všetko chce vidieť, takže ho baví voziť sa - a mám aj psa, takže sme často vonku. Chcela by som teda športiak, ktorý mi splní cca to, čo aj môj súčasný CAM, ale bude priestrannejší.

Zmierila som sa s tým, že nebude otočný v protismere jazdy - malému neprekáža, keď je v smere jazdy. Premýšľam nad Britax B-Motion 4 Plus či Britax B-Agile 4 Plus. Viem, že Motion nemá kolmý sed, ale malý sedí aj sám, a mal by sa dať sklopiť do ľahu, aby sa mu dobre spalo. Kočík musí zvládnuť aj terén, kvôli havine. Cena kočíka by mala byť do 300€. Je pripadne ešte niečo iné, čo by spĺňalo moje požiadavky?

Vopred ďakujem za radu 🙂

Ahoj,

Britax B-Agile 4 Plus tým, že nie je ani náhodou terénny, by som ja osobne vylúčila. Naopak čo sa plochy na spanie plus výkonu aj na nerovnostiach týka, tak Britax B-Motion 4 Plus je určite super voľbou, od ktorej ťa určite nejdem odhovárať (najmä ak si uvedomuješ ten šikmejší sed, ktorý má inak aj B-Agile línia).
Do 300 eur aj tak lepší nezoženieš a priestrannosťou sa BM Plus len máločo vyrovná.

Britax B-Agile 4 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Takže za mňa v tejto sume, ten (iný by som už odporučila len drahší a trojkolesový Baby Jogger City Elite).

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli