Skúsenosti s kočíkmi Adamex, konkrétne Reggio?

Zodpovedané
6. feb 2019

Pozdravujem. Chcela by som sa spytat, ci mate nejaku skúsenosť s kočíkom Adamex Reggio 2018-2019? Alebo aspom so značkou Admex novšie modely? Dosť by mi to pomohlo. Vďaka.

Ahoj,

Adamex Reggio ako aj niektoré ďalšie nové modely značky Adamex, som si bola poobzerať na pražskom Expe.

Čo by som ti k nemu povedala, je - konštrukčne je riešený fajn. Nie je najskladnejší, ale nie je to katastrofa. Váha je žiaľ pomerne vysoká, aj keď sú aj horšie. ovládateľnosť je tiež fajn. Vanička je priestranná a pohodlná, tam budeš tiež spokojná. Aj materiály a prevedenie sa zdali veľmi príjemné a atraktívne. Čo mi vadí je nákupný košík - nie je dobre prístupný a ani praktický, a potom - a toto je dôležité - športová časť, ktorá je na môj vkus malá. Opierka s výškou cca 43 cm mne príde krátka, a rovnako aj celková dĺžka sedáku. Sedadlá pritom boli rovnaké pri všetkých modeloch, takže tento problém bude asi pri každom, ktorý budeš zvažovať. Ak plánuješ kočík používať najmä ako hlboký a nebudeš ho nakladať do auta pričasto, je dobrou začiatočnou voľbou. Neskôr ho však, myslím si, vymeníš za ľahší, priestrannejší a praktickejší športový alebo golfový kočík.

Adamex Reggio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli