Skladná bugina do auta, čo nebude hrkať

Zodpovedané
28. máj 2020

Ahoj Eli,

trosku sme prehodnotili situaciu a rada by som Ta poprosila o radu pri vybere kocika/buginy/golfiek (ale so spojenou ruckou), ktory bude viac-menej ako druhy kocik na prilezitostne vozenie, bude v aute a vydrzi uz do konca kocikovania (na cielene terenne vylety vezmeme velky GoBig2).

*junior ma 2 roky, cize dlhsia chrbtova opierka
*spratny
*polohovaci (ideal chrbat aj nohy)
*nehrkajuci! (pri Britaxe neviem, ze idem 😃)

Premyslala som nad Gesslein S8 (neviem ho uz velmi najst na eshopoch, akoby koncili s modelom), Hauck Rapid 3R... Porad mi prosim Ta, ak Ta nieco napadne (celkom sa mi pacia 3kolky)...

Dakujem!

Ahoj,

ak si zvyknutá na pohodlnú a tichú jazdu Britax Go Big, tak určite by som vylúčila úplne lacné kočíky - ako u značky Hauck. Budeš sklamaná z celkovej kvality aj jazdných vlastností.

Britax Go Big2

Gesslein S8 Buggy je v tomto prípade lepšia aj skladnejšia voľba, aj keď teda áno, dopredáva sa, nejak sa nechytil - je to kočík, čo je ok, ale nič extra. Čisto do auta sa ale viac-menej hodí.

Gesslein S8 Buggy

Ja osobne by som ale, najmä po Britax-e, kúpila niečo kvalitnejšie a lepšie aj jazdne, a to konkrétne asi najmä Baby Jogger City Mini Zip (alebo väčšie typu City Mini GT2, ale to už je drahý model). Keď tak popozeraj aj po bazáriku. Stojí to, skutočne, za to.

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Jogger City Mini GT2

Okrem toho je určite kandidátom na zváženie aj niečo ako Cybex Eezy S+2 alebo CBX Etu Plus, najmä kvôli trošku väčším kolesám.

Cybex Eezy S+²

CBX Etu Plus

A z tých najmenších, ale ozaj nehrkajúcich a jazdne super - ale aj drahých - vyzerá byť naozaj skvelým Joolz Aer. Na druhú stranu, kompaktná trojkolka - určite kuk na Thule Spring!

Joolz Aer

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli