Skladná bugina do auta - akú vybrať?

Zodpovedané
30. jan 2019

Dobry, chcela by som vas poprosit o radu, aku buginu by ste doporucili. Potrebujem nieco skladne, bude sa casto z-do auta davat, a aj na cestovanie. V podstate na cene nezalezi. Dakujem pekne.

Ahoj,

bugina je dosť všeobecný pojem zahŕňajúci od úplne jednoduchých golfiek s natiahnutou látkou v zmysle sedáku po klasický golfový či ľahký športový kočík čo najkompaktnejších rozmerov. Budem sa snažiť riadiť najmä tým cestovaním a odporučím pár z môjho pohľadu kvalitnejších modelov, ktoré sa hodia na časté presuny a do auta.

Začnem mojím obľúbeným GB Qbit a Qbit+ (ten sa dá polohovať až do ľahu a má väčšie kolesá) - sú ozaj maličké po zložení a pritom pohodlné pre dieťatko i pre rodiča.

GB Qbit

GB Qbit+ All-Terrain

Zaujímavou voľbou by mohli byť aj Baby Jogger City Mini Zip či City Tour, Mamas&Papas Acro, Baby Monsters Kuki, prípadne Cosatto Woosh.

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Jogger City Tour

Mamas&Papas Acro

Baby Monsters Kuki

Cosatto Woosh

U nás celkom obľúbené a cenovo dostupné sú aj Joie Pact či Petite&Mars Up. Rátaj s nimi však len na ozaj dobré povrchy, obchody a tak podobne.

Joie Pact

Petite&Mars Up.

Ak by si skôr chcela ísť do golfiek, pozri na Cybex Callisto alebo Onyx, prípade Concord Quix.Plus sú z tých skladnejších a zároveň relatívne kvalitných. Obľúbenými sú aj Peg-Pérego Pliko Mini, Maclaren Quest a Maxi-Cosi Dana.

Cybex Callisto

Cybex Onyx

Concord Quix.Plus

Peg-Pérego Pliko Mini

Maclaren Quest

Maxi-Cosi Dana

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli