Sadne Winter Kit značky Stokke aj na Quinny?

Zodpovedané
7. jan 2019

Zdravím. Chcela by som sa opýtať, či Winter kit zo Stokke alebo Mima pasuje aj na Quinny. Vďaka

Ahoj,

predpokladám, že myslíš Quinny Moodd, ktorý je jediný typovo podobný Stokke kočíkom. No a asi ťa veľmi nepoteším - ak na kočík niektoré často vôbec “narveš”, nebudú sedieť tak pekne. Zadnú zateplenú časť si už vôbec neviem predstaviť. Kožušinka by ale sedieť mala. Ja osobne by som však do setu Stokke nešla. Namiesto toho by som si na Quinny dala zimný set ušiť - podobné služby ponúka viacero mamičiek na Koníku, sashe, i zahraničných stránkach typu etsy.

Quinny Moodd

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli