Rozdiel medzi Brio Go Big a Brio Go Next? Ktorý je lepší?

Zodpovedané
18. jan 2021

Je prosím medzi nimi nejaký zásadný rozdiel??

A ak áno, ktorý je lepší? A v čom?

Ďakujem za radu

Ahoj,

kočíky Brio, resp. Britax Go Next a Britax Go Big sú určite podobné kočíky, ale vcelku zásadné rozdiely tam nájdeš.

Go Next má zadné kolesá nafukovacie, predné penové. Nafučky znamenajú pohodlie zadnej nápravy, ale aj možnosť defektov a predná pena môže nachytať kamienky a štrk.

Britax Go Next

Go Big má všetky pneumatiky, ale plnené penou, takže bezúdržbové, väčšie, terénne, odolnejšie. Okrem toho (a mimo úplne malých, skôr dizajnových vylepšení) je rozdielom úplný ľah Go Big-u, u Go Next je ľah iba čiastočný, sedák je vždy naklonený. Takže pre dieťa, čo často v kočíku spí a vyžaduješ úplne ležiacu polohu, je samozrejme vhodnejší Go Big.

Britax Go Big

Úplný ľah na Go Next sa dá vsadku - došitím dorobiť, ale teda je to ďalšia extra námaha/cena ( Výhoda Go Nextu je teda trochu lepšia cena, a trochu nižšia váha.

Lepší je teda Go Big, ale je tým pádom aj o trochu drahší. Je to ale veľmi o tvojich potrebách, preferenciách, na čom ti až tak nezáleží a samozrejme aj o rozpočte verzus ponúknutej cene.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli