Rada o kombinovanom kočíku pre prvorodené dieťa. Riko Brano - áno či nie? Príp. aký podobného typu?

Zodpovedané
7. okt 2019

Ahoj,

páči sa mi tento kočiar, ale trochu ma znepokojuje nižšia cena. Poprosím o názor na kombinovaný kočík Riko Brano Luxe 2017 - prípadne, viete mi odporučiť niečo dizajnovo podobné s dobrými recenziami?

Ďakujem.
Erika

Ahoj,

Riko Brano za mňa nie. Je to priťažký (skoro 16 kg), nemotorný kočík, už viacročný = zastaraný dizajn, ale najmä - malá, úzka časť, čo je ale na kočíku zbytočne mohutná. Ja by som ho nekúpila.

Riko Brano

Ak by som mala kupovať lacnejší Poliak, bol by to jednoznačne Kinderkraft Prime 2019 - aktuálne s najlepším pomerom cena-výkon.

Kinderkraft Prime 2019

Mimo neho, ak je ok ťažší kočík, pozri značku Bebetto - tam nájdeš kombinované kočíky s lepšími športovými časťami.

Bebetto Nitello

Bebetto Tito

Bebetto Pascal 2014

Bebetto Bresso

Bebetto Luca 2018

Espiro kočíky línie Next sú tiež ok, len ťažké.

Espiro Next

A podobne sú na tom aj lacnejšie Baby Design-y, napríklad Husky.

Baby Design Husky

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli