Pukanie kolesa Bexa Ideal - kde je problém?

Zodpovedané
16. jan 2019

Dobrý deň,

máme kočík Bexa Ideal a začalo nám na ňom pukať predné rotačné koleso pri jeho otáčaní. Skúsili sme ho rozobrať, či v ňom nie je kamienok, aj sme ho nastriekali olejom a stále v ňom pri pohybe niečo puká. Keď ho dotiahneme na silno, tak to nerobí. V čom môže byť problém?

Ahoj,

u Bexa Ideal, ale ani u žiadneho iného kočíka by to nemal pukať tak, aby ti to robilo vrásky. Je to problém viacerých značiek - teda obvykle len niektorých kusov, u ktorých sa niečo jednoducho nezmontovalo správne. Ak je potrebné stále niečo doťahovať, je tam nejaká mechanická chyba - zlý nit/záviť, a mojou radou by bola reklamácia. Ak by náhodou nebol nový a záruka sa na neho nevzťahuje, skúsila by som pogoogliť nejaký servis kočíkov v Tvojom okolí.

V najhoršom sa dá tiež kontaktovať výrobca resp. distribútor tejto značky. Náš (či eshop, ktorý túto značku a model predáva) a spýtať sa, či sa nedá konkrétne koleso doobjednať nové.

Bexa Ideal

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli