Prvý - čisto hlboký - kočík: Bo Jungle B-Suvvy. Odporúčaš (na dlhšie prechádzky a nižšíčh rodičov)?

Zodpovedané
19. nov 2020

Ahoj Eli,

nenašla som nikde žiadne recenzie, tak sa opýtam Teba. Vedela by si mi zhrnúť pár výhod/nevýhod čisto len hlbokého kočíka Bo Jungle B-Suvvy? Zapáčil sa nám obom a dosť po ňom pozeráme, ale neviem, či budeme mať možnosť si ho pred objednaním vyskúšať. Tak či ho odporúčaš.
Pre bábätko jún/júl. Dlhšie prechádzky a nižší rodičia.

Ďakujem.

Ahoj,

Bo Jungle je napriek udávanému belgickému pôvodu značka pre mňa dizajnovo aj funkčne blízka poľským kočíkom. To pravdu povediac, najmä pri hlbokej vaničke, nie je vôbec na škodu. Vaničky sú priestranné, fajn, všetko v poriadku.

Problém Bo Jungle B-Suvvy vidím skôr v dvoch iných veciach. A to - málo ľudí ich má. Recenzie a kvalita budú neovorenou vecou - riskom, že možno to tak úplne kvalita byť nemusí. Neviem ti sľúbiť jedno alebo druhé, lebo sama neviem - nevídam ich veľmi, a dizajn ma tak úplne nepresvedčil. Čo by ma možno presvedčilo by bola nízka cena - ale sranda, že na kombinovaný kočík bez recenzií a dobrého mena 750 eur za dvojkombi, no a za čisto hlboký 450 eur… na mňa je to moc, aspoň takto na začiatok.

Bo Jungle B-Suvvy

Ak sa ti veľmi páči, odporučím ideálne vyskúšať si ho naživo, pozrieť na plasty. Neodporučím dvojkombináciu, lebo športové časti sa mi ani nepáčia a ani ich moc nedávajú na fotkách. To je tiež dosť pofidérne. Nevýhodu okrem ceny vidím aj vo veľkosti zloženého kočíka - malý nie je. Rozložený ale pre nižších rodičov sedieť môže, nie je to vyslovene vysoký model. Takže ak, tak hlbokú vaničku. Asi by som tak celkovo zvažovala niečo iné. To je samozrejme môj vlastný názor - a je absolútne možné, že by ti sadol. Ja len konštatujem môj osobný pocit. A odporučenie by teda znelo - premysli si rozpočet, ale aj funkcionalitu (máš malé auto? veľké auto? zlý terén? mesto? aký je tvoj život?). A skús, ak sa pre tento nerozhodneš, zadať ďalší dotaz tu do poradne a skúsime na niečo konkrétnejšie spolu dôjsť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli