Príslušenstvo - taška na kočík Stokke Trailz. Môžem naň dať aj inú značku ako Stokke (univerzálnu)?

Zodpovedané
4. aug 2020

Ahoj,

mám otázku, potrebujem si zaobstarať tašku ku kočíku Stokke Trailz. Som v tom uplne nová a netuším, či je možné dať tam aj inú značku ako mám kočík - teda univerzálnu. Potrebujem takú, kde zabalím veci pre bábo. Preto potrebujem zistiť, či môžem kúpiť inú značku.

Velmi pekne dakujem za radu.
s pozdravom Michaela

Ahoj,

na Stokke Trailz aj vďaka klasicky tvarovanej rukoväti absolútne možno pripojiť všetky univerzálne tašky. Niektoré bez úchytky si akurát budeš musieť upevniť pomocou extra háčikov - úchytov, čo na rukoväť zaistíš suchými zipsami. Ale fakt úplne bez problémov, na takúto rukoväť zavesíš v podstate každú tašku!

Stokke Trailz Terrain

Horšie by to bolo s Xplory, kde nie všetko veľkostne sadne (a bude tiež vyzerať na tak tvarovanej rúčke divne).

Stokke Xplory V6

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli