Priestranný, odpružený športový kočík - Poliak bol zlá voľba, a Valco Snap Ultra je strašne úzky a tvrdý

Zodpovedané
11. jan 2021

Ako prvy kocik sme kupili 3kombinaciu (poliaka) - zla volba, super bolo to, ze bol odpruzeny, a tam to konci. Kedze dcerka sa narodila uz vacsia 4600 g a 55 cm a rychlo rastie, ma 4 mesiace a mame 67 cm a 8,9 kg, tak sme kupili sportovy kocik Valco Snap Ultra Tailor made, s tym ze je obojsmerny a da sa polohovat az do uplneho lahu, co este potrebujeme. No kocik je strasne tvrdy, uzky a kolesa desna kvalita, tie sa sice daju vymenit za nafukovacie, ale uzky priestor to nevyriesi.

Prosim o radu, hladam sportovy kocik aj do terenu, odpruzeny, priestranny, s vyssou nosnostou, ak bude mat predlzenu striesku bude fajn, ale nie je podmienka - a bolo by fajn, ak by sa dala k nemu dokupit aj vanicka (planujeme aj surodenca 😊).

Vopred dakujem, uz som zufala.

Ahoj,

ak ho myslíš ako kombinovaný, tipujem, že chceš otočný, a to je zaťažko. Ale odporučím asi najmä Baby Jogger City Premier, ktorý veľkosťou kolies a priestranným sedadlom plus prekladaním - takže voči pomerne väčšej veľkosti relatívnou skladnosťou môže vyhovieť.

Baby Jogger City Premier

Celkovo ale rátaj, že otočný kočík = nemotornejší plus aj logicky užší. Preto za zváženie stojí aj niečo neotočné. Pozri napríklad Casualplay LOOPi Allroad, čo by ti vyhovieť mohol.

Casualplay LOOPi Allroad

Mrzí ma, ak ťa neteší moja odpoveď. Ale otočné kočíky proste sú úzke a časovo limitované. Alebo ťažké, veľké, neskladné. Alebo drahé.

Concord Wanderer/Concord Camino nespĺňajú striešku a tiež nie sú ani najľahšie, ani najskladnejšie.

Concord Wanderer

Concord Camino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli