Poradíte odpružený otočný kočík s veľkou strieškou?

Zodpovedané
9. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť radu ohľadom kočíka. Hľadám otočný kočík s veľkou striešku. Chcem, aby bol odpružený tak, aby zvládol aj časté výlety na farmy a do parkov.

Bude to kočík do auta, ale nemusí byť najmenší, hoci preferujem jeden kus. Kočík ako Valco Snap Ultra Trend, ale s odpružením, alebo Oyster 3, ale s veľkou strieškou.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade by som viac odporúčala kočík Oyster 3. Za mňa určite prechodnosť terénnu pri tomto modeli je lepšia ako pri Valcu. Zároveň, ale striešku má Valco väčšiu.

Babystyle Oyster 3

Ak by som Vám vedela odporučiť model ktorý spĺňa Vaše požiadavky na kočík určite by som sa pozrela na model Britax Smile III.

Britax Smile III

Tento kočík je do terénnu najvhodnejší a zároveň jeho dlhá strieška na športovej časti.

Kociky.sk