Poradíš osvedčený skate, ktorý je použiteľný s Baby Jogger Summit X3?

Zodpovedané
31. okt 2023

Ahoj,

potrebujem kúpiť univerzálny skate, ktorý by sa dal pripevniť za Baby Jogger Summit X3. Chcela by som niečo lacnejšie ako je originál na tento kočík (cez 100 EUR). Chcem, aby sa dal v prípade nepoužívania zdvihnúť, zavesiť na rukoväť kočíka.

Vieš mi poradiť niečo osvedčené?

Nemusí tam byť sedadlo, stačí skate.

Ďakujem

Ahoj,

ku kočíku Baby Jogger Summit X3 bohužiaľ nemôžeš použiť akýkoľvek skejt, stúpadlo či stupienok. Upínací systém univerzálnych skejtov je väčšinou robený tak, že majú ramená pripevniteľné o bočnú konštrukciu kočíka. Takéto upevnenie však pri kočíku Summit X3 nie je možné. Hrozí poškodenie zadného pneumatického odpruženia. Mám doma tiež kočík Summit X3 a viem, že naň najlepšie pasuje drahší originálny skejt.

Určite Ti neodporúčam kúpiť univerzálne skejty, ktoré v poradni bežne odporúčam, sú nimi Zopa či Lascal:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally