Poradíš kvaitnú trojkombináciu, ktorá vydrží do budúcna aj pre ďalšie dieťa?

Zodpovedané
28. dec 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom správnej značky kočíka.

Moje požiadavky:

  • kvalitná trojkombinácia, ktorá by potenciálne odvozila v budúcnosti ešte jedno dieťa,
  • za kvalitu nemám problém priplatiť,
  • mal by zvládať aj terén,
  • praktická manipulácia.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ako prvý ma vždy napadne Quinny Hubb. Je to moderný variabilný športový či kombinovaný kočík s množstvom veľmi praktických funkcií. Najvýraznejšou je obrovský nákupný košík s postranným vreckom s nosnosťou až 20 kg! Na nerovných povrchoch oceníš aj bezúdržbové kolesá s pneumatikami plnenými penou.

Quinny Hubb Mono

Easywalker Harvey 3 je kočík, ktorý sa okrem unikátneho moderného dizajnu chváli tiež vysokým komfortom jazdy, jednoduchým používaním a možnosťou využiť ho aj ako tandemový kočík pre dve deti. Je zároveň jedným z najľahších full-size a single-to-double kočíkov na trhu. Kolesá a odpruženie sú stavané pre terén, či mesto.

Easywalker Harvey3

Výborný kočík je aj Cybex Gazelle S. Je prvým single-to-double. Je kočíkom využiteľným ako v jednomiestnej verzii, tak aj vo forme dvojmiestneho tandemu. Veľkostne patrí do strednej triedy. A čo sa týka zaberania priestoru a váhy, tak aj priestorom pre dieťatko. Ohromí však schopnou konštrukciou s vysokou nosnosťou (každý sedák má uniesť až 22 kg), ako aj super priestranným nákupným košíkom s nosnosťou ďalších extra 12 kg. Výhodnými sú aj odpružené kolesá s bezúdržbovými pneumatikami plnenými penou, s ktorými s kočíkom prejdeš aj nerovnosťami.

Cybex Gazelle S 2020

Poprípade zváž Bugaboo Fox 3 či Cybex Priam 3. Ich porovnanie si môžeš pozrieť tu:

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally