Poradíš kočík pre ročné dieťa, ktorý bude stáť do 100 eur?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

mám ročné chodiace dieťa a potrebovala by som kočík teraz na zimu a aj na neskoršie obdobie na výlety. Malo by to byť niečo ľahšie a ľahko skladateľné. Chcem, aby sa dal dať do ľahu pre prípadný spánok dieťaťa.

Bývame na dedine, takže cesty sú rôzneho charakteru. Často chodíme na rôzne výlety, kde cesty nie sú vždy úplne ideálne. Cenovo by bolo ideálne okolo 100 eur.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

predpokladám, že plánuješ kúpu kočíka z bazára.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? - aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Pozri si model Petite&Mars Street+ Air.

Podobným priestranným modelom je Britax B-Motion 4 Plus.

Prípadne zváž aj kúpu Valco Baby Snap 4 vo verzii Sport s nafukovacími kolesami.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally