Pomocou akého adaptéra spojím vajíčko Cybex Cloud T i-Size s kočíkom Kinderkraft Yoxi?

Zodpovedané
Dnes o 11:48

Ahoj,

potrebovala by som poradiť. Už máme kúpené vajíčko Cybex Cloud T i-Size, len neviem na ktorý kočík by pasovalo. Premýšľala som o Kinderkraft Yoxi 2v1.

Dá sa kúpiť nejaký adaptér, aby sa dalo vajíčko Cybex Cloud T i-Size nasadiť na kočík Kinderkraft Yoxi 2v1?

Ďakujem

Ahoj,

adaptéry pre nasadenie autosedačky na konštrukciu kočíka Kinderkraft Yoxi sú už obsahom základného príslušenstva, ktoré dostaneš pri jeho kúpe. A to či už kupuješ kočík ako športový, alebo rovno ako dvojkombi.

Tieto adaptéry sú kompatibilné ako s autosedačkami značky Cybex, tak aj s autosedačkami od iných známych značiek.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally