Pohodlný kočík na dovolenku - Ergobaby Metro či Pali Magic? Existuje univerzálne madlo?

Zodpovedané
14. feb 2020

Dobrý deň,

chcem sa opýtať na športový kočík na dovolenku a do lietadla. Cez leto už so sediacim dieťaťom, ale ešte nie chodiacim.

Zapáčili sa mi dva druhy, len sa bojím, že pri tom jednom nie je madlo vpredu. Lebo niekedy sa tie deti nechcú pásať... Mám už jedno staršie a vlastné skúsenosti. Je nejaké univerzálne madlo, ktoré by sa poprípade dalo dokúpiť???

Značky kočíkov: ERGOBABY Metro Compact City a PALI Magic.

Ďakujem za poradenie a odporučenie, ktorý je ten TOP

Ahoj,

v tvojom výbere sú dva kočíky, kde je aspoň pre mňa jeden jasným víťazom, čo sa prevedenia, kvality, pohodlia týka. A tým je Ergobaby Metro. Je to naozaj pekne, kvalitne spravený kočík a ja by som v tomto prípade veľmi nerozmýšľala a určite vzala ten.

Ergobaby Metro

Pali Magic nie je zlý, ale je to pre mňa skôr nižší model, menej prepracovaný - a teda hlavne menej odolný.

Pali Magic

A čo sa madla k Metro týka - ja si myslím, že to dáte aj bez. Ja som mala Maclaren Atom bez, a v pohode to malý dával.

Maclaren Atom

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli