Pasujú predné kolesá Cybex Priam na kočík z roku 2017 a aj z roku 2018?

Zodpovedané
27. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kolies na kočík Cybex.

Pasujú predné kolesá Cybex Priam na kočík z roku 2017 a aj 2018?

Ďakujem

Ahoj,

ak myslíš predné kolesá z kočíka Cybex Priam 4, tak nie. Nebudú pasovať. Menila sa u nich veľkosť a aj materiál, z ktorého sú vyrobené.

Najlepšie riešenie pre Teba bude priame oslovenie autorizovaného servisu kočíkov značky Cybex. Ponúka ho napríklad vandastore.sk. Vedia Ti hneď priamo odpovedať, poradiť a aj zaslať správne kolesá. Prípadne dohodnúť servis u ich technikov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally