Pasujú nafukovacie kolesá z Bugaboo Donkey na Bugaboo Buffalo?

Zodpovedané
12. jan 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kolies.

Pasujú nafukovacie kolesá z Bugaboo Donkey na Bugaboo Buffalo?

Existuje ešte nejaký Bugaboo kočík, ktorý má nafukovacie kolesá?

Ďakujem

Ahoj,

áno, kolesá modelov Bugaboo Donkey a Bugaboo Buffalo sú navzájom kompatibilné.

Kočíky značky Bugaboo, ktoré mali nafukovacie kolesá sú: Bugaboo Gecko, Bugaboo Frog, Bugaboo Cameleon, Bugaboo Runner a spomínaný Bugaboo Donkey. Na novšie modely kočíkov sa už používajú nenafukovacie pneumatiky s výplňou, tak ako má model Bugaboo Buffalo - nenafukovacie plnené penou.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally