Pasujú na kočík Bebetto Luca Pro iné ako nafukovacie kolieska?

Zodpovedané
Včera o 09:37

Ahoj,

mám kočík Bebetto Luca Pro.

Dajú sa na tento kočík dať iné kolieska ako nafukovacie?

Ďakujem

Ahoj,

áno, na kočík je možnosť zakúpiť aj nenafukovacie kolesá. Výrobca kočíka Bebetto Luca Pro ich má v ponuke. Môžeš si dokonca vybrať buď z čiernej alebo sivej farby.
👉 https://www.bebetto-kociky.sk/kolesa/

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally