Pasujú kolesá Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade aj na konštrukciu kočíka Valco Baby Snap 4 Trend?

Zodpovedané
Dnes o 06:57

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Pasujú kolesá Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade aj na konštrukciu kočíka Valco Baby Snap 4 Trend?

Ďakujem

Ahoj,

originálny názov modelu je Valco Baby Snap 4 Trend vznikol zo základného modelu Valco Baby Snap 4 a prináša:

  • Prémiovú "Tailormade" kvalitu poťahov striešky i sedadla v melange prevedení.
  • "Trend" prvky: koženkou potiahnutú polohovateľnú rúčku i detské madlo.
  • Modely s prívlastkom "Sport" majú v zálkade oproti nemu terénnejšie nafukovacie kolesá.

👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/v...

Aby som Ti odpovedala na Tvoju otázku, tak náhradná sada nafukovacích kolies na kočíky Snap 4 je kompatibilná so všetkými modelmi, ako sú Valco Snap 4 Black, Snap 4 Tailor Made, Snap 4 Flat Matte, Snap Ultra, Snap Duo a Snap Ultra Duo.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally