Pasuje vložka X-lander do Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovedané
10. máj 2022

Ahoj,

máme Bugaboo Cameleon 3 a 2,5 mesačné bábätko, ktoré nechce byť v kočíku, ani v šatke a ani v nosiči. Najradšej je na rukách, tak aj spáva. Svoje krátke spánky v noci spí v perinke. No ale von chodiť musíme. Preto sa zamýšľam, či by sa jej nepáčilo v športovej časti s vložkou X-lander.

Je to vhodné pre tak malé bábätko?

Pasuje vložka X-lander do Bugaboo Cameleon 3?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ sa niekedy stane, že bábätko odmieta kočík. Skúsila by som do vaničky vložiť zavinovačku, aby malo väčší pocit bezpečia a okolo madla dať nejakú zaujímavú, farebnú hračku. Úplne si nemyslím, že by športová časť pomohla, aj keď chápem Tvoju túžbu to aspoň skúsiť.

Inak je klin univerzálny a sedí do všetkých kočíkov s korýtkovým sedením. Teda aj do Bugaboo Cameleon 3. Korýtkové sedenie krásne vyplní a vznikne skoro rovina, ale takto malé bábätko by som tam ešte nedala. Odporúčam ešte minimálne mesiac vydržať.

Držím palce, nech bábätko príde na chuť kočíkovania, keď má na to taký parádny kočík! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia