Pasuje univerzálny nánožník Easywalker ku kočíku Easywalker Rudey?

Zodpovedané
6. okt 2023

Ahoj,

mám Easywalker Rudey a k športovej časti nebol nánožník.

Je možné ho zakúpiť?

Pasujú k Easywalker Rudey aj univerzálny nánožník Easywalker?

Ďakujem

Ahoj,

súčasťou základného príslušenstva dodávaného ku kočíku Easywalker Rudey je iba pláštenka do dažďa. Všetko ostatné doplnkové príšlušenstvo je potrebné zakúpiť zvlášť.

Nakoľko bola výroba kočíka ukončená v roku 2022, tak príslušenstvo sa zakupuje čoraz ťažšie, pretože sa už iba dopredávajú jeho pôvodné skladové zásoby.

Nalepšie na Rudey pasujú nánožníky, alebo nepadavé deky značky Pinkie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally