Pasuje športová časť Cybex Priam 2021 na podvozok Cybex Priam 2022?

Zodpovedané
1. feb 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kompatibility.

Pasuje športová časť Cybex Priam 2021 na podvozok Cybex Priam 2022?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku kompatibility častí kočíkov Cybex Pram 3 - 2021 a Cybex Priam 4 - 2022 som nedávno odpovedala. Pripínam Ti ju sem pre info:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally