Pasuje na ABC Design Viper 4 konštrukcia inej značky?

Zodpovedané
Včera o 10:39

Ahoj,

doma máme kočík ABC Design Viper 4.

Existuje iná konštrukcia hoci aj inej značky, na ktorý by sa dala pripevniť vanička, vajíčko a športová časť?

Je mi jedno, či už pomocou nejakých adaptérov alebo hocijako inak. Tá ABC konštrukcia sa mi zdá dosť mohutná.

Ďakujem

Ahoj,

mrzí ma to, no variabilnosť kočíkov značky ABC Design je obmedzená. Nadstavby kočíkov ABC Design Viper 4 sú určené iba pre vlastné konštrukcie tohto modelu kočíka.

Pokiaľ nie si so svojim kočíkom spokojná, tak bude potrebná jeho výmena.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally