Oyster Zero, alebo aký športový kočík pre väčšie (polročné) dieťatko?

Zodpovedané
25. mar 2019

Dobry den.

Chcela by som kupit pre synceka sportovy kocik. Zatial ma len pol roka, ale je trosku vacsi na svoj vek. Preto by som potrebovala kociar, ktory by sme vyuzili dlhodobo - vacsi, priestranny, s dobrymi jazdnymi vlastnostami na rozbite chodniky, velka strieska. Zatial som uvazovala o Oyster Zero. Je k nemu nejaka podobna, alebo lepsia alternativa?

Dakujem

Ahoj,

Oyster Zero je určite super voľbou, a preto aj veľmi obľúbený. Kolesá nie sú najväčšie, ale zvládnu vďaka odpruženiu aj nerovnosti. Príjemnou je aj výška rúčky (nanešťastie nie je nastaviteľná) a fakt super XXL strieška s UV šiltom.

Babystyle Oyster Zero

Okrem neho by som zvážila Joie Mytrax Flex, Petite&Mars Street s prípadnými dokúpenými nafukovacími kolesami, Valco Snap Trend Tailormade so Sport kolesami, Coletto Joggy alebo Baby Jogger City Mini GT (ak ti bude chýbať polohovanie nožičiek, dá sa jednoducho dokúpiť/dať došiť).

Joie Mytrax Flex

Petite&Mars Street

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Coletto Joggy

Baby Jogger City Mini GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli