Otočný športový kočík na zimu - treba zmestiť fusak, ale aj vynášať po schodoch, do 500€

Zodpovedané
10. aug 2020

Ahoj,

celkom sa s kamoskou trapime nad vyberom sportoveho kocika na zimu. Potrebuje otocny model, s dlhou strieskou a najlepsie aj s nanoznikom alebo spracovanim tak, aby sa dal pohodlne pouzivat fusak. Kocik potrebuje denne nosit po schodoch, co je asi najtazsia poziadavka, ktora dost zuzuje vyber, kedze babo je este male a kocik musi byt otocny. A mal by mat aj nejake pruzenie, aby zvladal aj sneh na chodnikoch a bezne nerovnosti neskor pocas roka (obrubniky, nerovnosti na chodnikoch). Pripadne mi napada aj neriesit vahu, ale hladat take odpruzenie, ze kocik zvladne tahanie po schodoch, co zase ale asi nevydrzi konstrukcia. 😁😁😁 Cenovo do tych 500 €.

Vdaka

Ahoj,

ja by som si s tými požiadavkami zaobstarala jednoznačne Baby Jogger City Premier. Korýtko, ale to nie je nič zlé, ani nepíšeš že korýtko nie, ale super priestranné, aj so snehu a terénu. A pritom skladné - preloží sa v polovici, takže na vynášanie presne ako stvorené. Plus je odolný dostatočne aj na ťahanie po schodoch nezložený.

Baby Jogger City Premier

Super pevnou alternatívou by bol aj Emmaljunga NXT60/ NXT60 F, ale ten do 500 eur asi jedine bazárový. Oplatí sa aj taký, lebo sú to pevné kvalitné kočíky.

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT60 Ergo

A posledným, tiež bazárovým návrhom bude Bugaboo Buffalo - pevný aj na také využívanie, aj keď už nie moc skladný.

Bugaboo Buffalo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli