Originál, alebo iný sediaci nánožník na športovú časť kombinovaného kočíka Moon Style

Zodpovedané
27. jan 2020

Ahoj,

chcem sa opytat, ci existuje - da sa kupit nanoznik na sportovu cast kociara Moon Style. Ak nie, aky nanoznik by pasoval?

Dakujem.

Ahoj,

Moon Style nemá originál nánožník na konkrétne tento model. Sadnú ale univerzálne - ja osobne by som šla do u nás obľúbeného a fakt veľmi pekne všeobecne sediaceho Pinkie nánožníka.

Inou možnosťou od nich by bola aj Pinkie sťahovacia deka, ktorá slúži ako nánožník, ale okolo kočíka/sedadla plus dieťatka sa pekne obopne a dosťahuje.

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli